Alergolog Pediatra Pruszków

Alergolog Pruszków

Julita Chądzyńska

W okresie od  16.06- 29.06.2021 oraz 10.07-18.07 pozostaję na urlopie. Na maila/ sms odpowiem po powrocie z urlopu. W tym czasie rejestracja telefoniczna nieczynna (telefony nieczynne). Pacjentów w trakcie immunoterapii w razie pytań, problemów proszę o kontakt e-mailowy.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 roku.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie pediatrii i alergologii odbyłam w Klinice Pneumonologii, Alergologii i Pediatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiałam również, pracując jako asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nauczając studentów pediatrii, alergologii i pulmonologii na ćwiczeniach, seminariach i wykładach.

Miałam przyjemność zgłębienia wielu tematów z zakresu pediatrii, alergologii i pulmonologii opracowując materiały do publikacji medycznych a także przygotowując się do wykładów i konferencji dla lekarzy.

Szczególnie interesuje mnie tematyka związana z pielęgnacją i leczeniem ciężkiego atopowego zapalenia skóry, immunoterapia w alergicznym nieżycie nosa i astmie a także nabywanie tolerancji w alergii pokarmowej.

Jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci, które na co dzień uczą mnie cierpliwości i sposobu komunikacji z małym pacjentem.

Julita Chądzyńska – ZnanyLekarz.pl