Alergolog Pediatra Pruszków

URLOP
W okresie od 16.11-26.11.2023 jestem niedostępna. W tym czasie rejestracja telefoniczna nieczynna- możliwość rejestracji na wizytę poprzez kalendarz www.znanylekarz.pl.

W razie wątpliwości dotyczących odczulania/immunoterapii proszę o e-mail. Proszę szczepionki nie podawać do czasu uzyskania odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie,
J. Chądzyńska

Alergolog Pruszków

Julita Chądzyńska

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 roku.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie pediatrii i alergologii odbyłam w Klinice Pneumonologii, Alergologii i Pediatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiałam również, pracując jako asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nauczając studentów pediatrii, alergologii i pulmonologii na ćwiczeniach, seminariach i wykładach.

Miałam przyjemność zgłębienia wielu tematów z zakresu pediatrii, alergologii i pulmonologii opracowując materiały do publikacji medycznych a także przygotowując się do wykładów i konferencji dla lekarzy.

Szczególnie interesuje mnie tematyka związana z pielęgnacją i leczeniem ciężkiego atopowego zapalenia skóry, immunoterapia w alergicznym nieżycie nosa i astmie a także nabywanie tolerancji w alergii pokarmowej.

Jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci, które na co dzień uczą mnie cierpliwości i sposobu komunikacji z małym pacjentem.

Julita Chądzyńska – ZnanyLekarz.pl