Alergolog Pediatra Pruszków

Alergolog Pruszków

Julita Chądzyńska

W okresie od 5.08-21.08.2022 jestem niedostępna. W tym czasie rejestracja telefoniczna będzie nieczynna. W razie wątpliwości dotyczących odczulania/ immunoterapii proszę o informację na maila: alergolog.pruszkow@gmail.com. Do czasu uzyskania odpowiedzi proszę szczepionki nie podawać.
Pozdrawiam serdecznie,
J. Chądzyńska

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2005 roku.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie pediatrii i alergologii odbyłam w Klinice Pneumonologii, Alergologii i Pediatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiałam również, pracując jako asystent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego nauczając studentów pediatrii, alergologii i pulmonologii na ćwiczeniach, seminariach i wykładach.

Miałam przyjemność zgłębienia wielu tematów z zakresu pediatrii, alergologii i pulmonologii opracowując materiały do publikacji medycznych a także przygotowując się do wykładów i konferencji dla lekarzy.

Szczególnie interesuje mnie tematyka związana z pielęgnacją i leczeniem ciężkiego atopowego zapalenia skóry, immunoterapia w alergicznym nieżycie nosa i astmie a także nabywanie tolerancji w alergii pokarmowej.

Jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci, które na co dzień uczą mnie cierpliwości i sposobu komunikacji z małym pacjentem.

Julita Chądzyńska – ZnanyLekarz.pl